מי אנחנו, רוכשי עתיקות, ומה אנחנו אוהבים לקנות ולמכור?

תוכן עניינים

מה שרציתם לדעת על רוכשי עתיקות

אמנם, מדינת ישראל נחשבת למדינה הצעירה יחסית מרוב מדינות העולם, וכן, לרשות מרבית משקי הבית שבה לא עמד הזמן הנדרש לצבור עתיקות ממשיות ואמיתיות בבוידם, במחסן, במרתף או בעליית הגג, אבל, תתפלאו, אפילו בישראל קיימות עתיקות, ולכן, אין זה מפתיע, כי קיימים בה גם רוכשי עתיקות – אנשי מקצוע אשר תחום התמצאותם הוא זיהוי ערכם האמיתי של חפצים עתיקים שונים ורכישתם מבעליהם הקודמים שאינם חפצים בהם יותר. אנו מזמינים אתכם להכיר את פועלינו כאן בענתיק-תק יותר מקרוב.

 

אנחנו קונים ומעריכים עתיקות, אספנות, אומנות ירושות ועזבונות. מגיעים אליכם עד הבית וקונים במקום!

אנחנו קונים ומעריכים עתיקות, אספנות, אומנות ירושות ועזבונות. מגיעים אליכם עד הבית וקונים במקום!

מי קונה עתיקות, ואיך, הן בכלל מתגלות?

בחלק גדול מהפעמים, יורשים האנשים חפצי נוי עתיקים, ענתיקות או פריטי ריהוט נושנים כאשר עליהם לעשות פינוי דירה, למשל. במקרים אחרים, ירכשו האנשים את החפץ בשוק פשפשים מקומי או בחנות עתיקות בארץ או בעולם. במרבית המקרים, הם יעשו זאת לא כי זיהו את ערכו האמיתי של החפץ כעתיק, אלא כי מצא חן בעיניהם לכשעצמו, ללא קשר לגילו. ברור, כי ברוב המקרים, מדובר בחפצים שרק נראים ישנים, או בכאלה, שערכם האמיתי אינו רב, אבל אנחנו מכירים גם לא מעט מקרים, בהם בעליו של חפץ נשכח, הופתע לגלות כי ערכו הכספי גבוה, וכי, למעשה, אותו כסא ישן, ספר עתיק או מפה נושנה שאליהם הם לא התייחסו במשך שנים, יכולים להכניס לכיסם סכום כסף לא מבוטל כלל. ומי מאיתנו לא היה רוצה להרוויח כמה מאות או אלפי שקלים מבלי להידרש לבצע תמורת עבודה כלשהי?

 

מי קונה ספרים עתיקים?

ספרים הם מקור בלתי נדלה של ידע, ולמעשה, היו כאלה עד להופעתו של האינטרנט בחיינו. או-אז, החליפה הרשת את מקומם של האנציקלופדיות, הלקסיקונים, ספרי הסיפורת או ספרי השירה, בספקה לנו כר רחב של מקורות מידע ותעסוקה לשעות הפנאי שלנו. אבל, תאמינו או לא, ערכם של ספרים עתיקים הוא גבוה, לא רק באספקטים הנוסטלגיים או הסנטימנטליים, אלא גם מבחינה כספית. כך שאם ירשתם ספריה גדושה ועמוסה בספרים, צרו איתנו קשר, עם רוכשי ספרים עתיקים, ומי יודע? החופשה הבאה שלכם בחו"ל בהחלט יכולה להגיע דווקא מהספרים שהיא מכילה!

מי קונה מפות עתיקות?

הן היו כאן הרבה לפני הוויז והגוגל מאפס הממוחשבים, הן הובילו אותנו ממקום למקום, לפעמים, הן גרמו לנו לחלום על אוצר עצום של שודדי ים שנמצא באמצעותן… כיום, סביר להניח שגם אם הן נמצאות במקום כלשהו בביתכם, אינכם עושים בהן כל שימוש (כי, כאמור, ווויז מחליף אותן ביעילות מרובה!). אבל, למפות העתיקות עשוי להיות ערך נוסף, חוץ מהערך הנוסטלגי שלהן. ולכן, אם בידיכם מפה עתיקה כזו (של ישראל או של כל מקום אחר בעולם) פנו אל מומחה אשר קונה מפות עתיקות ובררו את שוויה. אתם עשויים להיות מופתעים, עד מאד!

רוכשי עתיקות לפי התמחות

חשוב לציין, כי לא כל רוכשי עתיקות יהיו מעוניינים ברכישת כל הפריטים שנמצאים בידיכם בעת פינוי תכולת דירה או קבלת ירושה, ולכן, פנו אלינו עוד היום להערכת הפריטים – ספרים, חפצים עתיקים, תכשיטים ישנים וכדומה.

 

אנחנו קונים ומעריכים עתיקות, אספנות, אומנות ירושות ועזבונות. מגיעים אליכם עד הבית וקונים במקום!

אנחנו קונים ומעריכים עתיקות, אספנות, אומנות ירושות ועזבונות. מגיעים אליכם עד הבית וקונים במקום!

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים וניצור קשר עוד היום

שתפו עם חברים
פופולרי באתר
רוצה לקנות עתיקות?
לאחר מילוי הטופס נעדכן אתכם מעת לעת במכירות שאנו עורכים