054-3333044

אלעד

054-2333133

יצחק

קלפי פוקימון למכירה הם להיט עדכני

תוכן עניינים

יותר מ-20 שנה חלפו מאז המילה פוקימון צצה לאוויר העולם ולא נראה שהיא תיעלם מחיינו בתקופה הקרובה.
גם בימינו, מעריצי משחק הווידיאו ותוכנית הטלוויזיה שהגיעה בעקבותיו ממשיכים לאסוף פריטים הרבים הקשורים בהם, כשקלפים מהווים את גולת הכותרת של התחום. למעשה, אספנים רבים מחפשים כל העת אחר קלפי פוקימון למכירה, מתוך תקווה להשיג את הנדירים שבהם. יש לכם קלפי פוקימון שאספתם בילדותכם ואין לכם עוד צורך בהם? מייד תבינו כמה הם יכולים להיות שווים עבורכם מבחינה כספית.

פוקימון – 25 שנים של הצלחה כבירה

היה זה אי שם ב- 1996 כאשר משחק הווידאו פוקימון צץ לאוויר העולם וצבר הצלחה כבירה. שנה לאחר מכן הופקה גם תוכנית טלוויזיה על בסיס המשחק – והשאר היסטוריה. אינספור ילדים בכל רחבי העולם התאהבו מייד בפוקימונים השונים. נכון לכתיבת שורות אלו (שנת 2021) הזיכיון שנקרא פוקימון חוגג כבר 25 שנה! מה שמדהים בכל העניין הוא כל תחום הקלפים השונים, הקשורים למשחק הווידאו ותוכנית הטלוויזיה, דבר המתבטא במסחר תוסס וגועש. קלפי פוקימון למכירה הם דבר מאוד מבוקש על ידי אספנים שונים, אך גם על ידי כל המעוניין לשחק במשחקי קלפים שבהם נלחמים מול פוקימונים של שחקנים אחרים.

קלפי פוקימון למכירה – מה אספנים מחפשים?

כאמור, עולם קלפי הפוקימון כולל קלפי אספנות אך גם קלפים שמיועדים למשחק. לא משנה באיזה סוג של קלפים מדובר, הם יכולים להיות שווים הרבה מאוד עבור אספנים או שחקנים כתלות בנדירות שלהם, או בצורך להשיג קלף מסויים כדי להשיג יתרון במשחק. הדבר גרם לכך שחברות שמתעסקות בסחר בפריטים נדירים ובתחום של אספנות ענתיקות מחפשות כל העת כמה שיותר קלפי פוקימון למכירה, במטרה לסחור בהם בהמשך מול אותם אנשים. חשוב להדגיש כי לא כל קלף פוקימון שנמצא ברשותכם באמת שווה משהו מבחינה כספית.
מרבית חברות האספנות מחפשות קלפים מסוף שנות ה-90, אשר נחשבים למבוקשים ביותר.

מעבר לזאת, ישנם גם פוקימונים מסויימים שנחשבים ליותר מיוחדים ומבוקשים מבין כל מאות הפוקימונים הקיימים. לכן, אם אתם ברי מזל ומחזיקים באותם הקלפים, אתם יכולים להרוויח מאות ואלפי דולרים תמורתם, לעיתים גם הרבה יותר. הנה כמה דוגמאות לקלפים מבוקשים במיוחד: קלף ראינצ'ו מהדורה ראשונה, קלף מג'יקארפ, קלף ונוזאור הולוגרפי מקורי וכמובן – קלף פיקאצ'ו אילוסטרטור, אשר נחשב ליקר ולמבוקש ביותר.

קלפי פוקימון גו למכירה – עוד אפשרות ממכרת

אם לא די בהצלחה הגדולה של הקלפים המבוססים על משחק הוידאו ותוכנית הטלוויזיה, בשנת 2016 החליטו בעלי זיכיון פוקימון כי הגיעה העת לפרוץ גם אל עולם הסמאטרפונים. בשנה זו הופץ לעולם משחק הפוקימון גו שמטרתו לתפוס פוקימון באמצעות הסמארטפון. לא רק ילדים נסחפו בשיגעון החדש, אלא גם מבוגרים, אשר מצאו את עצמם משוטטים ברחובות ותופסים פוקימונים. כמובן שהיה זה רק עניין של זמן עד שגם קלפי פוקימון גו למכירה יחלו לצוץ בחנויות השונות. גם אותם מחפשים אספנים בכל רחבי העולם.

קלפי פוקימון למכירה

ענתיק-תק – המומחים בקלפי אספנות מיוחדים

יש ברשותכם קלפי פוקימון שלדעתכם שווים ערך כספי רב? בחברת ענתיק-תק ישמחו לבדוק עבורכם את העניין ולרכוש אותם מכם, במידה ויתגלה כי הם אכן מיוחדים במינם. חברתנו מחפשת כל העת אחרי קלפי פוקימון למכירה ומוכנה לשלם תמורתם במזומן בו במקום, מייד עם סיום הבדיקה.
מוזמנים לשלוח לנו מייל או וואטסאפ עם תמונות הקלפים שברשותכם – ואנו כבר נחזור אליכם במידה והדבר רלוונטי.

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים, ונחזור אליכם באופן מיידי!

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
קלפי פוקימון למכירה
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם האפשרי

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר