קלפי פוקימון למכירה הם להיט עדכני – וגם שווים הרבה!

תוכן עניינים

יותר מ-20 שנה חלפו מאז המילה פוקימון צצה לאוויר העולם ולא נראה שהיא תיעלם מחיינו בתקופה הקרובה.
גם בימינו, מעריצי משחק הווידיאו ותוכנית הטלוויזיה שהגיעה בעקבותיו ממשיכים לאסוף פריטים הרבים הקשורים בהם, כשקלפים מהווים את גולת הכותרת של התחום. למעשה, אספנים רבים מחפשים כל העת אחר קלפי פוקימון למכירה, מתוך תקווה להשיג את הנדירים שבהם ממש כפי שקורה עם קלפי כדורגל למשל או קלפי NBA. יש לכם קלפי פוקימון שאספתם בילדותכם ואין לכם עוד צורך בהם? מיד תבינו כמה הם יכולים להיות שווים עבורכם מבחינה כספית.

פוקימון – 25 שנים של הצלחה כבירה

היה זה אי שם ב- 1996 כאשר משחק הווידאו פוקימון צץ לאוויר העולם וצבר הצלחה כבירה. שנה לאחר מכן הופקה גם תוכנית טלוויזיה על בסיס המשחק – והשאר היסטוריה. אינספור ילדים בכל רחבי העולם התאהבו מיד בפוקימונים השונים. נכון לכתיבת שורות אלו (שנת 2021) הזיכיון שנקרא פוקימון חוגג כבר 25 שנה!

מה שמדהים בכל העניין הוא כל תחום הקלפים השונים, הקשורים למשחק הווידאו ותוכנית הטלוויזיה, דבר המתבטא במסחר תוסס וגועש. קלפי פוקימון למכירה הם דבר מאוד מבוקש על ידי אספנים שונים, אך גם על ידי כל המעוניין לשחק במשחקי קלפים שבהם נלחמים מול פוקימונים של שחקנים אחרים.

מעוניינים בפרטים נוספים בנוגע לקלפי פוקימון?

השאירו פרטים, ונחזור אליכם באופן מיידי!

קלפי פוקימון למכירה – מה אספנים מחפשים?

כאמור, עולם קלפי הפוקימון כולל קלפי אספנות אך גם קלפים שמיועדים למשחק. לא משנה באיזה סוג של קלפים מדובר, הם יכולים להיות שווים הרבה מאוד עבור אספנים או שחקנים כתלות בנדירות שלהם, או בצורך להשיג קלף מסויים כדי להשיג יתרון במשחק. הדבר גרם לכך שחברות שמתעסקות בסחר בפריטים נדירים ובתחום של אספנות ענתיקות מחפשות כל העת כמה שיותר קלפי פוקימון למכירה, במטרה לסחור בהם בהמשך מול אותם אנשים. חשוב להדגיש כי לא כל קלף פוקימון שנמצא ברשותכם באמת שווה משהו מבחינה כספית.
מרבית חברות האספנות מחפשות קלפים מסוף שנות ה-90, אשר נחשבים למבוקשים ביותר.

מעבר לזאת, ישנם גם פוקימונים מסוימים שנחשבים ליותר מיוחדים ומבוקשים מבין כל מאות הפוקימונים הקיימים. לכן, אם אתם ברי מזל ומחזיקים באותם הקלפים, אתם יכולים להרוויח מאות ואלפי דולרים תמורתם, לעיתים גם הרבה יותר. הנה כמה דוגמאות לקלפים מבוקשים במיוחד: קלף ראינצ'ו מהדורה ראשונה, קלף מג'יקארפ, קלף ונוזאור הולוגרפי מקורי וכמובן – קלף פיקאצ'ו אילוסטרטור, אשר נחשב ליקר ולמבוקש ביותר. בכתבה הבאה תראו למשל שיש קלפי פוקימון ששולם עליהם סכום בן חמש או אפילו שש ספרות, בדולרים.

קלפי פוקימון גו למכירה – עוד אפשרות ממכרת

אם לא די בהצלחה הגדולה של הקלפים המבוססים על משחק הווידאו ותוכנית הטלוויזיה, בשנת 2016 החליטו בעלי זיכיון פוקימון כי הגיעה העת לפרוץ גם אל עולם הסמאטרפונים. בשנה זו הופץ לעולם משחק הפוקימון גו שמטרתו לתפוס פוקימון באמצעות הסמארטפון. לא רק ילדים נסחפו בשיגעון החדש, אלא גם מבוגרים, אשר מצאו את עצמם משוטטים ברחובות ותופסים פוקימונים. כמובן שהיה זה רק עניין של זמן עד שגם קלפי פוקימון גו למכירה יחלו לצוץ בחנויות השונות. גם אותם מחפשים אספנים בכל רחבי העולם.

קלפי פוקימון למכירה

ענתיק-תק – המומחים בקלפי אספנות מיוחדים

יש ברשותכם קלפי פוקימון שלדעתכם שווים ערך כספי רב? בחברת ענתיק-תק אשר מתמחים בנושא עתיקות למכירה, ישמחו לבדוק עבורכם את העניין ולרכוש אותם מכם, במידה ויתגלה כי הם אכן מיוחדים במינם. חברתנו מחפשת כל העת אחרי קלפי פוקימון למכירה ומוכנה לשלם תמורתם במזומן בו במקום, מייד עם סיום הבדיקה.
מוזמנים לשלוח לנו מייל או וואטסאפ עם תמונות הקלפים שברשותכם – ואנו כבר נחזור אליכם במידה והדבר רלוונטי.

 

שאלות נפוצות – וגם תשובות!

מהם קלפי פוקימון?

קלפי פוקימון הם פריטים המבוססים על משחק וידאו משנות ה- 90 אשר התפתח גם לתוכנית טלוויזיה מצליחה. קלפים אלו נחשבים למבוקשים בכל רחבי העולם והסחר בהם תוסס כל העת. ניתן למצוא שני סוגי קלפים – כאלו המיועדים לצרכי אספנות וכאלה המשמשים למשחק, כשעל כל קלף מודפסת דמות של פוקימון מסויים.

למי ניתן למכור קלפי פוקימון?

האנשים שמחפשים קלפי פוקימון הם בדרך כלל אספנים שמעוניינים להשיג קלפים כמה שיותר נדירים, אך גם כאלה שמשתמשים בהם לצרכי משחק. כל פוקימון מאופיין בתכונות ייחודיות משלו עצמו וככל שמשיגים קלף יותר איכותי כך מקבלים יתרון במשחק או הופכים את האוסף ליותר יקר ומיוחד. גם חברות דוגמת ענתיק-תק שמתעסקות בסחר בפריטים מיוחדים, מחפשות כל העת אחר קלפי פוקימון מיוחדים, כך שאם יש ברשותכם קלף שכזה הן ישמחו לקנות אותו מכם ולשלם לכם במזומן.

כיצד נקבע הערך הכספי של קלפי פוקימון?

קלפי הפוקימון המבוקשים והיקרים ביותר הם בעיקר אלו של שנות ה-90, למרות שגם קלפים חדשים יותר, דוגמת קלפי פוקימון גו שיצאו לאור בשנת 2016, יכולים להיות שווים לכם כסף. ישנם קלפים של פוקימונים שנחשבים ליקרים במיוחד, דוגמת קלף פיקאצ'ו, קלף מג'יקארפ, קלף ראינצ'ו מהדורה ראשונה ועוד.

מעוניינים בפרטים נוספים בנוגע לקלפי פוקימון?

השאירו פרטים, ונחזור אליכם באופן מיידי!

קלפי פוקימון למכירה
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים וניצור קשר עוד היום

נא לוודא תקינות הפרטים שמלאתם
שתפו עם חברים
פופולרי באתר
רוצה לקנות עתיקות?
לאחר מילוי הטופס נעדכן אתכם מעת לעת במכירות שאנו עורכים