054-3333044

אלעד

054-2333133

יצחק

מדליות למכירה – הדרך לעסקה מועילה ורווחית

תוכן עניינים

מדליות למכירה שאנשים וסוחרים אוהבים

אנשים רבים מחזיקים ברשותם מדליות שקיבלו כהוקרה או לציון אירוע שהשתתפו או הישג מיוחד שהשיגו. אותן מדליות מעלות את ערכן לאורך הזמן, בין אם בשל חומר הגלם היקר שמרכיב אותן ובין אם משום חשיבותן ההיסטורית, ממש כפי שיש למטבעות או שטרות ישנים, ציורים, מסמכים עתיקים ועוד. כך שאם ברשותכם מדליה כלשהי שאין בכם צורך בה או שפשוט קיבלתם בירושה, תוכלו לעשות ממנה רווח נאה אם תשכילו למכור אותה לאספן או סוחר עתיקות שידעו להעריך את שוויה. אנשים אלו מחפשים כל העת אחר מדליות למכירה ומייד תבינו כיצד מתבצע תהליך העסקה.

מכירת מדליות – אילו סוגי מדליות אספנים וסוחרי עתיקות מחפשים?

כשמדברים על מכירת מדליות לאספנים וסוחרי עתיקות, מתכוונים בעיקר למדליות ישנות ועתיקות אשר ישנו סיפור מיוחד מאחוריהן. למשל מדליות שניתנו לחיילים בסוף מלחמות, מדליות של ספורטאים גדולים ועוד. מעבר לסיפור מיוחד, שווי המדליה הוא דבר שתלוי גם בגיל המדליה (ר' בהמשך) וסוג החומר שממנו היא עשויה. מכירת מדליות זהב תניב לכם את סכום הכסף הגדול ביותר במרבית המקרים, אך גם מדליות מנחושת, כסף חומרים אחרים, יכולים להיות שווים לכם כסף רב.

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים, ונחזור אליכם באופן מיידי!

קניית מדליות ישנות לעומת קניית מדליות עתיקות

בבואכם לפרסם מדליות למכירה, עליכם לדעת האם המדליה שברשותכם ישנה או עתיקה. מדוע הדבר כל כך חשוב? מאחר וישנו הבדל משמעותי בין השתיים מבחינת המחיר שתקבלו. מדליות ישנות הן מדליות שגילן פחות מ- 100 שנים, לעומת מדליות עתיקות שגילן יותר מ- 100 שנים. קניית מדליות ישנות היא בדרך כלל זולה יותר מקנייה של מדליות עתיקות, מאחר וככל שהמדליה היא מתקופה מאוחרת יותר כך היא גם נדירה יותר, ואספנים וסוחרי עתיקות יסכימו לשלם יותר עבורה.

 

הערכת שווי מדליות ומטבעות – כיצד הדבר מתבצע?

בין אם יש בידיכם מדליות ישנות למכירה ובין אם מדליות עתיקות למכירה, לא באמת תוכלו לדעת את ערכן האמיתי ללא פנייה לאספן או סוחר עתיקות מקצועיים. אנשים אלו מתמחים בתהליכי הערכת שווי מדליות ומטבעות והם מסוגלים לעשות זאת באמצעות הידע הרב שלהם, זיהוי של סימנים על גבי המדליות או ביצוע בדיקות באמצעות ציוד מיוחד. זוהי הדרך לדעת במדוייק את גיל המדליה ולקבל הערכת שווי שכוללת גם את הקריטריונים הבאים:

  • מצב המדליה – מדליות למכירה שנמצאות במצב טוב מבחינת מראה למרות שהן ישנות או עתיקות, יהיו שוות לכם כסף רב יותר.
  • נדירות – חלק מהמדליות יוצרו במהדורות מוגבלות ביותר ולעיתים אף כפריטים בודדים. מדליות שכאלה מבוקשות במיוחד על ידי אספנים וסוחרי עתיקות.
  • שיקולים נוספים – למי הייתה שייכת המדליה במקור? מי היצרן שלה? מי הגוף שהעניק את המדליה? מה מוטבע על גבי המדליה? כל תשובה לשאלות הללו תקבע אף היא את הערך הכספי של המדליה שנמצאת ברשותכם.

 

אם יש ברשותכם מדליות למכירה, אתם צריכים לפנות אל חברת ענתיק-תק- רוכשי עתיקות. החברה מתמחה בהערכת שווי של מדליות ומטבעות ואנשיה ישמחו לאפיין את הפריט שברשותכם במדוייק ולהעניק לכם את התמורה המלאה עבורו. כל שיש לעשות זה לשלוח צילום של המדליה שברשותכם למייל או לוואטסאפ שלנו ואנו כבר נדאג להגיע עד אליכם, לבחון את הפריט לעומק ולתת לכם הצעת מחיר הוגנת ואת התשלום במזומן.

 

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם האפשרי

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר