יש לכם שטרות ישראלים ישנים? הביאו לאספנים – ואולי תרוויחו

תוכן עניינים

שטרות ישראלים ישנים מהווים פריט היסטורי יקר ערך ומאוד נחשק בקרב אספנים, כך שאם יש לכם שטרות ישראלים ישנים במגירה, זהו בדיוק הזמן שלכם להזמין סוחר עתיקות ולהחליף את ערכם במזומן. כפי שתראו מייד, מדובר בעסקאות שיכולות להיות משתלמות במיוחד.

כיצד נקבע הערך של שטרות ישראלים ישנים?

שטרות כסף ישראלים ישנים מוגדרים ככל סוג של שטר שיצא מהמחזור בישראל ואין לו ערך כספי כלשהו בבנק. יחד עם זאת, לחלקם יש ערך בתור פריטי אספנות. על כן, חברות העוסקות בסחר בפריטים שכאלה תמיד מחפשות אחריהם ולעיתים יהיו מוכנות לשלם לכם עבורם סכומי כסף נאים מאוד. הערכת שטרות כסף ישנים ושוויים נקבעים על ידי מספר פרמטרים:

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים, ונחזור אליכם באופן מיידי!

  • נדירות השטרות – ישנם שטרות ישראלים ישנים שיוצרו בכמות מוגבלת ועל כן מושכים את עיניהם של אספנים בכל רחבי העולם. שטרות אלו יכולים להיות בעלי מספר סידורי מעניין (רצף המספרים, צבע המספרים וכו') עם סימונים מיוחדים על גבי השטרות ועוד.
  • גיל השטרות – ככל שהשטר ישן יותר, כך ערכו יעלה. למשל, שווי שטרות ישראלים ישנים מתקופת קום המדינה יהיה יקר יותר מאשר כאלה משנות ה-70 או ה- 80, וכך גם לגבי שטרות פלסטינים משנות ה- 40.
  • מצב השטרות – ככל שהשטר במצב טוב יותר, כך ערכו עולה בהתאם. מאחר ושטרות עשויים מנייר שעשוי להתבלות עם השנים, שטרות ישנים, שעדיין במצב מצויין, הם דבר מבוקש מאוד.

כמה ניתן להרוויח?

חברות שסוחרות בפריטי אספנות מוכנות לשלם יפה תמורת שטרות מיוחדים ונדירים. אפילו על שטר של 50 שקלים ניתן להרוויח מאות שקלים, כאשר הוא ישן מאוד אך נמצא במצב חדש.
יחד עם זאת, מכירת שטרות ישראלים ישנים לחברות שכאלה אינה חייבת להתבסס רק על שטרות ישנים מאוד על מנת להסתיים ברווח גבוה. ישנם שטרות שפשוט יוצרו בתקופה מאוד מיוחדת בהיסטוריה של ישראל ועל כן נחשבים למבוקשים מאוד.
בתור דוגמה, ניתן לציין שטרות ישראלים ישנים מתקופת האינפלציה המפורסמת באמצע שנות ה- 80. לקראת המעבר לשקל חדש, הדפיס בנק ישראל שטרות בקפיצות של 1,000, כולל שטר ה- "גולדה מאיר" המפורסם, שנשא על גבו ערך של 10,000 שקלים ישנים. ישנן חברות שיהיו מוכנות לשלם הרבה מאוד עבור שטר בודד מהסוג הזה.

שטרות ישראלים ישנים

שטרות ישנים למכירה – בדיוק מה שבענתיק-תק מחפשים

אנו, רוכשי עתיקות בחברת ענתיק-תק, מחפשים כל העת אחר שטרות ישראלים ישנים למכירה. מדוע כדאי לכם למכור את השטרות דווקא דרכנו? מאחר ובאפשרותנו לאפיין את השטרות שברשותכם באופן מקצועי. בהתאם לזאת, נעניק לכם הערכת שווי מדוייקת והצעת מחיר הוגנת ושקופה.

כל שעליכם לעשות הוא לשלוח לנו תמונות של השטרות לוואטסאפ או למייל. במידה ובדיקתנו תעלה על כך שמדובר בשטרות שייתכן ושווים משהו כפריטי אספנות, אנו נדאג להגיע עד אליכם לשם בדיקה קפדנית יותר. אם תוצאות הבדיקה הנוספת יראו שאכן מדובר בשטרות ישנים, נדירים ומקוריים, תקבלו את התשלום עבור השטרות במזומן באותו הרגע.

מוזמנים ליצור עימנו קשר, על מנת להתחיל בתהליך הערכת השווי של השטרות שלכם.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שטרות ישראלים ישנים
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים וניצור קשר עוד היום

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר