מכירת חפצים עתיקים – אנחנו קונים במחירים משתלמים!

תוכן עניינים

כיום, בניגוד לימים עברו, פינוי חפצים עתיקים מדירה היא מלאכה שאינה חייבת להיות מבוצעת בידיכם. כמו בכל תחום שהפך להיות ענף עיסוק מקצועי, בשנים האחרונות, נפתחה בפניכם אפשרות ההחלטה שבין ביצוע המטלה בעצמכם, או, לחילופין, פניה למומחה לפינוי דירה או לחברת פינוי דירה מעתיקות. בעת פינוי דירה על ידי אנשי מקצוע, במרבית המקרים, לא רק שתיחסכנה מכם ההתרוצצויות במעלה ובמורד המדרגות כשאתם נושאים בידיכם חפצים כבדים או מנסים לתמרן ריהוט מגושם, אלא גם (לא פחות חשוב מכך) ייחסכו מכם הרגשות והזיכרונות אשר עלולים להציף אתכם כשאתם מפנים את דירתו של קרוב משפחה יקר לליבכם שהלך לעולמו.

מכירת חפצים עתיקים ופינוי מדירות נפטרים

פינוי דירות נפטרים, הוא, ללא ספק, אחד מהחלקים הכואב ביותר של האובדן, בין אם המדובר בהורים המבוגרים, בסבא / סבתא קשישים או בקרוב משפחה אחר שעל מותו אתם מתאבלים. הזיכרונות, אותם זיכרונות המציפים את שארי הבשר שנאלצים לפנות ולמכור חפצים עתיקים שכל אחד מהם טומן בחובו אינספור רגשות, עלולים להפוך את מלאכת פינוי דירות נפטרים לאחת מהמשימות הקשות ביותר איתן נאלץ אדם להתמודד בימי חייו. במקרים כאלה, יהיה חשוב לכם לבחור חברת פינוי דירה שתבצע את המשימה המוטלת עליה במקצועיות רבה, אולם גם בשיא הרגישות והעדינות, תוך התחשבות במצב הנפשי השברירי למדי, שלכם, בני המשפחה המתאבלים.

אנחנו קונים ומעריכים עתיקות, אספנות, אומנות ירושות ועזבונות. מגיעים אליכם עד הבית וקונים במקום!

נא וודאו תקינות הפרטים לפני שליחת הטופס

מכירת חפצים עתיקים

מכירת חפצים עתיקים

פינוי חפצים עתיקים בחינם?

אנשים רבים נתקלים במצב שבו עליהם להתמודד עם פינויה של דירה עמוסה בחפצים עתיקים שאין להם בהם כל צורך. משימת פינוי הדירה עלולה להתגלות כמשימה מאתגרת במיוחד, בעת שתנסו להתמודד עימה אך ורק בכוחות עצמכם. פניה אל חברת פינוי עשויה, בד בבד עם יכולתה לחסוך מכם את ההתמודדות של ירידה במדרגות כשאתם נושאים חפצים כבדים שונים, גם לפתוח בפניכם את אופציית פינוי דירות בחינם. חלק מחברות פינוי הדירה מציעות שירותי קניית תכולת דירות, שמסייעים לבעלי הדירות להיפטר מהחפצים שאינם רצויים להם, ואף, במקרים מסוימים, להרוויח מכך.

במסגרת שירות כזה, משלמת לכם החברה עבור פריטים בעלי ערך הנמצאים בדירה (ריהוט, כלי פורצלן, תכשיטים, חפצי אומנות, עתיקות למכירה וכן הלאה) סכומי כסף שגובהם נקבע לאחר הערכה מקצועית יסודית. במקרה כזה, פינוי דירות בחינם הוא התוצאה המתקבלת לאחר הקיזוז בין ערכם של החפצים לבין התשלום לחברת פינוי הדירות.

מה אפשר למצוא בתוך מכירת חפצים ישנים ועתיקים

ברור כי נשאלת השאלה מדוע אנחנו נזקקים לשירותיו של מומחה כאשר, עד לפני מספר שנים, משימות כגון אלה בוצעו באופן לא מקצועי, על ידי הנוגעים בדבר (רוכשי דירות של קשישים עריריים או קרובי המשפחה של הנפטרים שהיו בעלי הדירות). התשובה לכך, באופן מפתיע למדי, נעוצה ברובה בשאלה – עצמה. כיום, בניגוד לעבר, אנחנו עסוקים הרבה יותר, ורק לעיתים נדירות נוכל לפנות לעצמנו את היום, או, במקרים של דירות עמוסות במיוחד – את הימים הנדרשים לצורך פינוי יסודי ומוחלט של הדירה.

מה גם שעם השנים, הכושר הגופני הממוצע שלנו הפך לירוד יותר, מה שמסכן אותנו, אוטומטית, בגב תפוס, קרסול מסובב או נזק גופני אחר, שאינו מאחר להגיע, כאשר אדם שאינו איש מקצוע בתחום פינוי דירות, מנסה לבצע מטלה כזו בעצמו.

הסיבה האחרונה, והיא לא פחות חשובה מקודמותיה, היא כי לעיתים קרובות, בדירות כאלה מצויים חפצי ערך או שכיות חמדה, שערכם האמיתי נסתר מעיניים לא מקצועיות. חפצים כאלה עלולים למצוא את עצמם מושלכים לפח הסמוך, במקום להיאסף ולהישמר כמזכרת, או, לחילופין, לבצע מכירת חפצים ישנים ולהניח לסכום המתקבל עבורם לסייע בתשלום הוצאות שונות. כפי שהזכרנו קודם, מכירת עתיקות וחפצים עתיקים מסוג זה בהחלט יכולים לסייע לכם בהפחתת תשלום פינוי הדירה ואף קיזוזו כליל!

מומחים בתהליך מכירת חפצים ישנים

חברה המתמחה בתהליך מכירת חפצים ישנים הגוף המקצועי שמטרתו להעניק לכם שירותי פינוי דירה. גם כאן, כמו בתחומי שירות אחרים, קיימות חברות שיכולות להתאים לכם יותר, וכאלה המתאימות פחות. חשוב מאד, במיוחד אם המדובר בפינוי דירה של קרוב משפחה אשר נפטר, כי אנשי המקצוע של חברת פינוי דירה יהיו רגישים ואמפאתיים דיים לסיטואציה הרגישה, אשר, ממילא, נחווית כחוויה קשה למדי מבחינה רגשית.

באופן טבעי, זהו אינו דבר שאותו תוכלו לגלות אך רק מקריאת מודעה או פרסום של חברת פינוי דירה. ולכן, חשוב, לפני ההחלטה, לכל הפחות, לנהל שיחת טלפון עם איש מקצוע המייצג את החברה. במקרים רגישים יותר, מומלץ אפילו להגיע לשיחה במשרדי החברה, על מנת לבחון האם קיימת כימיה ביניכם לבין אנשי המקצוע שאמורים, בקרוב מאד, לטפל בחפציו של האדם שהיה יקר לליבכם ונפטר.

קבלת נכס בירושה או רכישת דירה מיד שנייה שבעליה נפטר מעוררת את הצורך בפינוי הדירה מהחפצים הישנים, על מנת שניתן יהיה להשתמש בה שוב. פינוי דירות, בעיקר כשהוא נעשה על ידי מומחה בתחום או חברת פינוי דירה המתמחה בעתיקות כמונו, אמנם משחרר את הדירה מהחפצים הישנים והעתיקים שבה, כמו תכשיטים עתיקים, אבל, יתרה מכך, הוא מאפשר שימוש מחודש בה, מכירתה, השכרתה, או כל פעולת נדל"ן אחרת שבה יש צורך. נכון, במרבית המקרים, מדובר במשימה לא קלה (פיזית ורגשית), אולם כשהיא מבוצעת בצורה נכונה ויעילה, היא מהווה צעד ראשון בדרך לעתיד טוב יותר!

אנחנו קונים ומעריכים עתיקות, אספנות, אומנות ירושות ועזבונות. מגיעים אליכם עד הבית וקונים במקום!

נא וודאו תקינות הפרטים לפני שליחת הטופס

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים וניצור קשר עוד היום

נא לוודא תקינות הפרטים שמלאתם
שתפו עם חברים
פופולרי באתר
רוצה לקנות עתיקות?
לאחר מילוי הטופס נעדכן אתכם מעת לעת במכירות שאנו עורכים