מי יסייע לכם עם פינוי? ענתיק-תק לשירותכם

תוכן עניינים

הצורך בביצוע פינוי תופס אותנו בנקודות שונות בחיינו. לעיתים, המדובר בדירת יד שנייה שקנינו מיורשים, כשהיא עדיין אינה מפונה מהחפצים, לעיתים, מדובר בקרוב משפחה שלנו שנפטר והותיר, לנו, יורשיו, בנוסף לנכס הנדל"ן, גם את הצורך להתמודד עם הזיכרונות ואת כאב הלב הכרוכים בפינוי דירתו, בטרם נוכל למכור אותה או להשכירה. אמנם, עד לפני שנים לא רבות, נהגו יורשים לפנות את תכולת הדירה בעצמם, אולם, עם השנים, הפינוי הפך לתחום מקצועי ככל תחום מקצועי אחר, וחברות מקצועיות שונות (כמונו), מציעות את תמהילי שירותיהן השונים בתחום זה.

 

אנחנו קונים ומעריכים עתיקות, אספנות, אומנות ירושות ועזבונות. מגיעים אליכם עד הבית וקונים במקום!

נא וודאו תקינות הפרטים לפני שליחת הטופס

פינוי והצעת מחיר

אחת מהאופציות שחברות המציעות שירותי פינוי מציעות ללקוחותיהן, היא פינוי בחינם. השימוש במילה חינם עלולה להטעות מעט, אבל בואו נסביר לכם איך הדבר מתבצע. מטבע הדברים, אנשים נוטים לשמור ברשותם חפצים שונים לאורך שנים. לחלק מהחפצים הללו, פרט לערך סנטימנטאלי ישנה חשיבות נוספת, בין אם ערך כספי (כתכשיטים, למשל) ובין אם ערך היסטורי לאספנים מתחומי עניין שונים. מטבעות, כלי פורצלן, פסלונים קטנים, חפצי נוי, תמונות וכן הלאה – ערך אפשרי של כל אחד מהם, עשוי לכסות את מחיר הפינוי. ובמקרים של חפצים יקרים במיוחד (כספרים עתיקים ונדירים ממש), אף להותיר רווח לא קטן בידי היורשים, לאחר קיזוז התשלום לחברה המקצועית שביצעה את פינוי הבית או הדירה, או רוכשי עתיקות.

 

פינוי בית מעתיקות

בתים ישנים אשר מתרוקנים מהגרים בהם (מחמת מוות בעליהם הקודמים או מעבר שלהם למגורים בבית אבות או בדיור מוגן) אף הם מצריכים פינוי לפני שניתן להשכירם או להציעם למכירה מחדש. שם, אמנם, פחות קיים האלמנט הבעייתי הפיזי של המדרגות אשר עלולות להקשות על פינוי הבית בעצמכם, אבל חוסר ידע, חוסר ניסיון או חוסר בזמן לבצע את המטלה הזו, עדיין נותרים וניצבים כסיבות טובות מאד להחלטה על שימוש בשירותי פינוי תכולת בית מקצועיים, המתמחים בכך. חשוב מאד להקפיד שלא ליפול בפח תחושת ה"קלות" היחסית שבית דו-משפחתי או בית צמוד קרקע עלול לשדר בנוגע לקלות פינוי החפצים שבו, אלא להיעזר בשירותי אנשי מקצוע המתמחים בכך.

 

פינוי לתרומה

אם אתם אלטרואיסטים ופילנתרופים במיוחד (או, לחילופין, פשוט אינכם מסוגלים להתמודד עם המחשבה שהחפצים, הרהיטים או הבגדים של יקירכם שנפטר יסיימו את חייהם כאשר הם מושלכים לפחי האשפה באין דורש) פינוי לתרומה פותח בפניכם אופציה נוספת. במקרים כאלה, עומדות בפניכם מספר דרכי תרומה – אם למכור את החפצים בעצמכם ואת תמורתם לתרום, אם לתרום את החפצים לעמותת צדקה זו או אחרת (בעצמכם) ואם לסכם עם החברה המבצעת את פינוי תכולת הדירה שהיא תהיה זו שתהיה האחראית לניהולו ולביצועו של כל התהליך. במסגרת האופציה האחרונה, רצוי לברר מראש, אם חשוב לכם, לאן אמורה להגיע התרומה.

מחיר פינוי 

כפי שניתן להבין מכל מה שנכתב עד כה, מחיר פינוי תכולה עשוי להשתנות על פי מספר לא קטן של קריטריונים – גודל הדירה או הבית המפונה, הקומה בה ממוקמת הדירה, יעד שינוע החפצים שהיוו מאוחסנים בדירה, הסכם היקף וסוג השירות שניתן, רכיבים נוספים שנדרשים לפינוי תכולת הדירה הספציפית הזו, וכן הלאה. חשוב מאד לברר ולוודא מחיר פינוי תכולה טרם תחילת העבודה, וללבן את כלל הפרטים החשובים לכם כדי למנוע עוגמת נפש או אכזבה מכל סוג. אנו בחברת ענתיק-תק שהיא קונה עתיקות, מצפים לפנייתכם!

אנחנו קונים ומעריכים עתיקות, אספנות, אומנות ירושות ועזבונות. מגיעים אליכם עד הבית וקונים במקום!

נא וודאו תקינות הפרטים לפני שליחת הטופס

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים וניצור קשר עוד היום

נא לוודא תקינות הפרטים שמלאתם
שתפו עם חברים
פופולרי באתר
רוצה לקנות עתיקות?
לאחר מילוי הטופס נעדכן אתכם מעת לעת במכירות שאנו עורכים