קונה ירושות ועזבונות

תוכן עניינים

כשאנחנו מקבלים בירושה או בעיזבון דירה מסבים וסבתות או הורים שהלכו לעולמם, אנחנו מקבלים גם את תכולת הדירה, שעם חלקה יתכן שאין לנו ממש מה לעשות. במצבים אלה, צריך לדעת איך להתמודד עם הירושה בצורה נכונה, ולקבל הערכות מדויקות ולעתים גם ערך כספי עבור החפצים שעברו לידינו. לצורך כך, כדאי למצוא קונה ירושות, שידע לתת לנו הערכה מדויקת וערך הוגן. זה בדיוק השירות שמספקים בענתיק-תק.

התמודדות עם עיזבון – משימה לא פשוטה

להתמודד עם עיזבון או ירושה שמגיעים לידינו, בדרך כלל בדמות בית או דירה ישנים ומלאים בחפצים ובתכולה – זו לא משימה פשוטה. מעבר למועקה הנפשית הנלווית להתמודדות עם תכולת הבית וחיי היקרים לנו שהלכו לעולמם, ישנו גם קושי טכני לא מבוטל. הסיבה לכך היא שבמקרים רבים העיזבון והירושה כוללים חפצים שאין לנו שום צורך בהם, ואין לנו מושג מה לעשות איתם. במחסן הדירה שקיבלתם בעיזבון יתכן שתפגשו בחפצים ישנים, ועוד, שקשה להבין למה הם נחוצים בעשור השלישי של המאה ה-21. לכן, המשימה החשובה והראשונה היא להבין מה ערך הירושה שקיבלתם באמצעות קונה ירושות.

אנחנו קונים ומעריכים עתיקות, אספנות, אומנות ירושות ועזבונות. מגיעים אליכם עד הבית וקונים במקום!

נא וודאו תקינות הפרטים לפני שליחת הטופס

קונה ירושות

קונה ירושות- מהו ערך החפצים?

ערך החפצים ישנים וכן ענתיקות שהגיעו אליכם דרך עיזבון יכול להיות לא מבוטל כלל וכלל. במקרים מסוימים הערך הזה מגיע מחומרי הגלם, בעיקר כשמדובר במקרי כלי כסף וחפצי יודאיקה יוקרתיים. במקרים אחרים יתכן שמדובר בפרטים ייחודיים ונדירים שקשה למצוא כמותם היום, ולפיכך יש להם ערך גבוה עבור אספנים, חוקרים ואף קונה ירושות.

בכל מקרה, תכולת דירה ישנה שהגיעה אליכם בירושה יכולה להגיע לכדי הון עתק, אם יודעים למי לפנות ואיך להעריך בצורה מדויקת מהו הערך של כל פריט ופריט. בהחלט יתכן שבתהליך של קונה עזבונות תוכלו לקבל הצעת מחיר וכסף מזומן עבור פריטים מסוימים, בעוד פריטים אחרים יוערכו כחסרי ערך משמעותי. כך או אחרת, כדאי שעין מקצועית תעבור על החפצים.

איך לדעת שמצאנו קונה ירושות אמין והוגן?

בשביל לדעת שאתם מקבלים ערך הוגן עבור כל פריט ופריט, אתם צריכים לפנות לשירות מקצועי הכולל קונה ירושות ועזבונות. שירות מהסוג הזה, כמו השירות שאנו מספקים בענתיק-תק, דורש מקצועיות לא מועטה ומודעות גדולה לצרכי הלקוח, שגם כך צריך להתמודד עם מצב לא פשוט מבחינה אישית. בשביל לבצע הערכה מדויקת לערך העיזבון צריך להבין בחומרי הגלם השונים, להבין מה ערך האספנות בהתאם לעיצוב ולייחודיות שלהם, ועוד. מדובר בתחום שבו בהחלט תוכלו למצוא גם שרלטנים ו"אלטע-זעכנים", לכן חשוב מאוד שתפנו לכתובת מקצועית שתיתן לכם מה שמגיע במזומן, ולא תמעיט או תפריז בערך שום פריט.

קונה ירושות

קונה ירושות ועזבונות במזומן ובמחיר הוגן

השירות של ענתיק-תק מלווה את הלקוח לאורך כל השלבים הכוללים פינוי העיזבון, כולל שירות פינוי תכולת הדירה ורכישה חפצים רלוונטיים במידת הצורך. אם אתם מחפשים קונה ירושות עבור כמות חפצים גדולה ותכולת דירה שקיבלתם בעיזבון – בענתיק-תק אנו יכולים לספק לכם מענה מקצועי מקצה לקצה, הכולל הערכת מחיר מקצועית והוגנת על כל פריט , ותשלום במזומן ברגע שבו מגיעים להסכמה על מחיר. כך, תוכלו להפוך את פינוי העיזבון לתהליך הרבה יותר יעיל, מהיר, מקצועי ומשתלם.

מה בדיוק בעל ערך?

סביר להניח שאתם מסתכלים על ערמות החפצים שבהם מדובר ורואים שם סוגים רבים ומגוונים של דברים. לפני השאלה אילו פריטים ספציפיים שברשותכם הם בעלי ערך כספי רב, קונה ירושות ועזבונות יתמקד בשאלה הבסיסית יותר – אילו סוגי חפצים בכלל נחשבים לבעלי ערך מבחינה זו? מכירת מטבעות זהב למשל, קנייתם ואיסופם, הוא תחום וותיק מאוד ורב אפשרויות. זאת, במסגרת העיסוק במטבעות ישנים בכלל. כמובן, כסף הוא סוג פריט מאוד בסיסי בחברה האנושית, מזה אלפי שנים. כך שלא פעם, קונה ירושות עוסק גם בכך. במאות השנים האחרונות התפתח ייצור מטבעות שהוא ברמה גבוהה למדי, כאשר גם החומרים מהם המטבעות עשויים הם בעלי ערך מסוים. ערך החומר יוצר רף בסיסי של ערך המטבע עצמו. אם זה זהב למשל, קל להבין את המשמעות. אנשים מגיעים לארץ ממקומות שונים בעולם ואיתם (לפעמים) מטבעות מאותו אזור ולפעמים מתקופות שונות בהיסטוריה. כך שזהו סוג חפצים אשר עשוי להיות בהחלט ריווחי ואפילו מאוד!

במה עוד מתעניין קונה ירושות?

כאמור, קונה ירושות נתקל באופן שגרתי באינספור פריטים. חלקם יוצאי דופן, חלקם ייחודיים, בעוד שאחרים שגרתיים למדי. הסיווג הראשוני יכול להיות לפי סוג הפריט ומטבעות זו רק דוגמה אחת. אילו עוד סוגי פריטים ישנם, שכדאי לכם לשים אליהם לב במיוחד? סוחר עתיקות וחפצים נוספים מעזבונות ייתן לכם את התשובה המלאה, בהתאם לעזבון שבו אתם מטפלים. אבל כמה דוגמאות בולטות להמחשה, הן

  • כלי כסף – כסף הוא סוג מתכת פופולארי מאוד בייצור חפצים, עם היסטוריה ארוכה. זאת, הן לגבי חפצים שימושיים ליום יום כגון סכו"ם והן לגבי חפצי אמנות ונוי למיניהם.
  • יודאיקה – פריטים סביב עולם היהדות, נמצאים כפי שניתן לצפות בהיקף רחב מאוד בעזבונות בישראל. חנוכיות למשל – האם זו חנוכייה בעלת ערך כספי רב? אולי זה דגם נפוץ ושגרתי? אחרי שיחה עם קונה ירושות, ייתכן שתופתעו לגלות שזו חנוכייה יקרה למדי.
  • תכשיטים – תכשיטים הם שילוב מיוחד של אמנות וחומרי גלם יקרים, אשר מהווים פעמים רבות מעין פריט לבוש. בעזבונות ניתן למצוא פעמים רבות תפזורות של תכשיטים מסוגים שונים, ממבחר תקופות ומדינות מוצא.
  • שעונים – שעוני יד, שעוני קיר ושעונים להצבה על השולחן, נראה שרואים כיום פחות ופחות. דווקא משום כך, עזבונות שמכילים פריטים כאלה עשויים לכלול פריטים רבי ערך. מצד שני, חלקם פריטים לא כל כך נדירים או איכותיים. שיחה עם קונה ירושות והערכה מקצועית יבהירו את התמונה.

הערה לגבי מצב החפצים

שמאי יוכל להעריך את ערך החפצים שברשותכם. אבל לפני שהוא יגיע ולפני שתפנו אל קונה ירושות, סביר שתעברו על החפצים הרבים שברשותכם ותנסו להעריך את הדברים בעצמכם. כבר הבנתם שלא כל חפץ ישן שנראה לכם חסר ערך כספי, הוא אכן כזה. אבל יש חפצים שאתם עשויים למהר ולזרוק בכל זאת. מחד, חפצים שברור לגמרי שאינם מיוחדים. מאידך, חפצים שלדעתכם אולי היו בעלי ערך כספי ניכר במצבם המקורי, אך הם נראים לכם כיום במצב גרוע מדי. כזה שאף אחד לא ירצה לרכוש. כאן כדאי שלא למהר, מאחר שזו עשויה להיות טעות! גם אם חפץ ישן כגון שעון לא עובד, קונה ירושות עדיין עשוי להתעניין בו. האם ישנו פגם קל? כיום זמינות אפשרויות של שחזור ותיקון, אשר עשויות לפתור זאת היטב. כך שאם יש ספק, אין ספק – מוטב שלא לזרוק אלא לברר.

אנחנו קונים ומעריכים עתיקות, אספנות, אומנות ירושות ועזבונות. מגיעים אליכם עד הבית וקונים במקום!

נא וודאו תקינות הפרטים לפני שליחת הטופס

קונה עזבונות
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים וניצור קשר עוד היום

נא לוודא תקינות הפרטים שמלאתם
שתפו עם חברים
פופולרי באתר
רוצה לקנות עתיקות?
לאחר מילוי הטופס נעדכן אתכם מעת לעת במכירות שאנו עורכים