קונה ירושות ועזבונות – הרוויחו כסף מהירושה שתופסת מקום ומעלה אבק

תוכן עניינים

כשאנחנו מקבלים בירושה או בעיזבון דירה של סבים וסבתות או של הורים שהלכו לעולמם, אנחנו מקבלים גם את תכולת הדירה, שעם חלקה יתכן שאין לנו ממש מה לעשות. במצבים אלה, צריך לדעת איך להתמודד עם הירושה בצורה נכונה, ולקבל הערכות מדויקות ולעתים גם ערך כספי עבור החפצים שעברו לידינו. לצורך כך, כדאי למצוא קונה עזבונות או ירושות, שידע לתת לנו הערכה מדויקת וערך הוגן. זה בדיוק השירות שמספקים בענתיק-תק.

התמודדות עם עיזבון – משימה לא פשוטה

להתמודד עם עיזבון או ירושה שמגיעים לידינו, בדרך כלל בדמות בית או דירה ישנים ומלאים בחפצים ובתכולה – זו לא משימה פשוטה. מעבר למועקה הנפשית הנלווית להתמודדות עם תכולת הבית והחיים של היקרים לנו שהלכו לעולמם, ישנו גם קושי טכני לא מבוטל. הסיבה לכך היא שבמקרים רבים העיזבון והירושה כוללים חפצים שאין לנו שום צורך בהם, ואין לנו מושג מה לעשות איתם. במחסן של דירה שקיבלתם בעיזבון יתכן שתפגשו בחפצים כמו כלי כסף, פמוטים עתיקים, חפצי יודאיקה, מטבעות ושטרות ישנים ועוד, שקשה להבין למה הם נחוצים בעשור השלישי של המאה ה-21. לכן, המשימה החשובה והראשונה היא להבין מה הערך של הירושה שקיבלתם.

אנחנו קונים ומעריכים עתיקות, אספנות, אומנות ירושות ועזבונות. מגיעים אליכם עד הבית וקונים במקום!

אנחנו קונים ומעריכים עתיקות, אספנות, אומנות ירושות ועזבונות. מגיעים אליכם עד הבית וקונים במקום!

נא וודאו תקינות הפרטים לפני שליחת הטופס

קונה ירושות

מה יכול להיות הערך של חפצים ישנים?

הערך של חפצים ישנים ושל ענתיקות שהגיעו אליכם דרך עיזבון יכול להיות לא מבוטל כלל וכלל. במקרים מסוימים הערך הזה מגיע מחומרי הגלם, בעיקר כשמדובר במקרה של כלי כסף וחפצי יודאיקה יוקרתיים. במקרים אחרים יתכן שמדובר בפרטים ייחודיים ונדירים שקשה למצוא כמותם היום, ולפיכך יש להם ערך גבוה עבור אספנים וחוקרים.

בכל מקרה, תכולת דירה ישנה שהגיעה אליכם בירושה יכולה להגיע לכדי הון עתק של ממש, אם יודעים למי לפנות ואיך להעריך בצורה מדויקת את הערך של כל פריט ופריט. בהחלט יתכן שבתהליך הערכה של קונה עזבונות תוכלו לקבל הצעת מחיר וכסף מזומן עבור פריטים מסוימים, בעוד פריטים אחרים יוערכו כחסרי ערך משמעותי. כך או אחרת, כדאי שעין מקצועית תעבור על החפצים.

איך נדע שמקבלים ערך הוגן משירות אמין?

בשביל לדעת שאתם מקבלים ערך הוגן עבור כל פריט ופריט, אתם צריכים לפנות לשירות מקצועי של קונה ירושות או עיזבונות. שירות מהסוג הזה, כמו השירות שאנו מספקים בענתיק-תק, דורש מקצועיות לא מועטה ומודעות גדולה לצרכים של הלקוח, שגם כך צריך להתמודד עם מצב לא פשוט מבחינה אישית. בשביל לבצע הערכה מדויקת של ערך העיזבון צריך להבין בחומרי הגלם השונים, להבין מה ערך האספנות של חפצים שונים בהתאם לעיצוב ולייחודיות שלהם, ועוד. מדובר בתחום שבו בהחלט תוכלו למצוא גם שרלטנים ו"אלטע-זעכנים", לכן חשוב מאוד שתפנו לכתובת מקצועית שתיתן לכם מה שמגיע במזומן, ולא תמעיט או תפריז בערך של שום פריט.

קונה עזבונות

ענתיק-תק – קונה ירושות במזומן, במחיר הוגן ובהערכה מקצועית

השירות של ענתיק-תק מלווה את הלקוח לאורך כל השלבים של פינוי העיזבון, כולל שירות של פינוי תכולת הדירה ורכישה במקום של חפצים רלוונטיים במידת הצורך. אם אתם מחפשים קונה ירושות עבור כמות גדולה של חפצים ותכולת דירה שקיבלתם בעיזבון – בענתיק-תק אנו יכולים לספק לכם מענה מקצועי מקצה לקצה, הכולל הערכת מחיר מקצועית והוגנת על כל פריט , ותשלום במזומן ברגע שבו מגיעים להסכמה על מחיר. כך, תוכלו להפוך את פינוי העיזבון לתהליך הרבה יותר יעיל, מהיר, מקצועי ומשתלם.

אנחנו קונים ומעריכים עתיקות, אספנות, אומנות ירושות ועזבונות. מגיעים אליכם עד הבית וקונים במקום!

אנחנו קונים ומעריכים עתיקות, אספנות, אומנות ירושות ועזבונות. מגיעים אליכם עד הבית וקונים במקום!

נא וודאו תקינות הפרטים לפני שליחת הטופס

קונה עזבונות
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים וניצור קשר עוד היום

נא לוודא תקינות הפרטים שמלאתם
שתפו עם חברים
פופולרי באתר
רוצה לקנות עתיקות?
לאחר מילוי הטופס נעדכן אתכם מעת לעת במכירות שאנו עורכים