מכירה וקנייה של סכו"ם מכסף – החישוב והביצוע הנכון

תוכן עניינים

מכסף פריטים עשויי כסף נחשבו למבוקשים מאוד מאז ומתמיד. גם בימינו, מדובר בפריטים יקרים מאוד, שרבים מעוניינים לשים עליהם את ידם.
כשמדובר על פריטים מכסף, ישנו מוצר אחד שלאורך שנים נחשב לפופולארי במיוחד – סכו"ם יוקרתי מכסף. במשפחות רבות נהוג עד ימינו אנו להעביר מדור לדור סט הכולל סכו"ם מהודר מכסף ואף לרכוש אותו במתנה לחתן ולכלה לקראת החתונה. במידה וגם אתם קיבלתם סכו"ם שכזה במהלך חייכם ואתם רוצים למכור אותו מסיבה מסויימת, דעו כי ישנן חברות אספנות שישמחו לרכוש אותו מכם. מכירה וקניית סכו"ם מכסף לאותן החברות תוכל לספק לכם רווחים נאים – ומייד תבינו כיצד נקבע ערכו של הסכו"ם.

מכירה וקנייה של סכו״ם מכסף

אנחנו קונים ומעריכים עתיקות, אספנות, אומנות ירושות ועזבונות. מגיעים אליכם עד הבית וקונים במקום!

נא וודאו תקינות הפרטים לפני שליחת הטופס

כיצד מחושב ערך הסכו"ם?

אז כיצד, בעצם, מתבצע תמחור של כלי כסף משומשים למכירה? על מנת לתמחר עסקת מכירה של סכו"ם מכסף – נהוג בדרך כלל להכפיל את שער הכסף העולמי בערך טוהר הכסף בסכו"ם ובמשקלו. כלומר, גם טוהר הכסף משפיע על ערך הפריטים. מעבר לזאת, קנייה של סכו"ם מכסף על ידי חברות אספנות לוקחת בחשבון גם קריטריונים נוספים מעבר לערך הכסף עצמו. למשל:

  1. שנת הייצור: ככל שמדובר בסכו"ם ישן, נדיר ומיוחד יותר, כך ערכו יעלה.
  2. זהות היצרן: אם הסכו"ם נוצר על ידי יצרן מוכר, גם זה עשוי להשפיע על הצעת המחיר.
  3. סט מלא או תפזורת: סטים מלאים ושלמים של סכו"ם נחשבים למבוקשים הרבה יותר מכלים שנמצאים בתפזורת ולכם הינם בעלי ערך גבוה יותר.
  4. מארז מקורי: במידה והסכו"ם עדיין מגיע עם המארז המקורי שלו, הרי שניתן למכור אותו בתמחור הרבה יותר גבוה מאשר סכו"ם שכבר עבר שימוש והמארז המקורי כבר אינו בנמצא.
  5. היסטוריה: פריטים מסוימים הינם בעלי ערך היסטורי של ממש. כאשר מתגלה סכו"ם שכזה, ערך המכירה יהיה מאוד גבוה.
  6. חישוב נכון: חישוב נכון של הסכו״ם יכלול את המשקל המשוער בסכינים.

מכירה וקניית סכו"ם מכסף – רק עם ענתיק-תק

כאשר אתם מחפשים קונה כלי כסף, ישנן חברות רבות אשר מציעות שירותי קנייה של סכו"ם מכסף ופריטים מיוחדים אחרים. עם זאת, אין זה מומלץ ליצור קשר עם כל אחת. יש לבצע מכירה וקנייה אך ורק מול חברה מקצועית ואמינה, דוגמת ענתיק-תק. ברשותנו כל הידע והציוד הנדרשים על מנת לבצע הערכת שווי מדוייקת לסכו"ם שברשותכם, תוך התייחסות לכל הקריטריונים החשובים שלעיל. אנו מחזיקים באמצעים המתאימים, המאפשרים לנו לבדוק את טוהר הכסף ומשקלו המדוייק של הסכו"ם שברשותכם.

זאת ועוד, אנו דואגים להתעדכן כל העת במחירים שבהם נמכרו סכו"ם מכסף דומים במכירות פומביות בכל רחבי העולם. הדבר מאפשר לנו להעניק לכם הצעת מחיר הוגנת ושקופה.
יתרון נוסף בהתקשרות עימנו הוא גם היכולת שלנו לשלם לכם את התמורה במזומן, מייד עם סיום הבדיקה.

כל שעליכם לעשות הוא לשלוח אלינו לוואטסאפ או למייל תמונות של סכו"ם מכסף שברשותכם. במידה והדבר רלוונטי, ואנו כבר נדאג להגיע אליכם לבדיקה קפדנית יותר.מוזמנים ליצור קשר – ונתחיל בתהליך הבדיקה של עתיקות למכירה.

אנחנו קונים ומעריכים עתיקות, אספנות, אומנות ירושות ועזבונות. מגיעים אליכם עד הבית וקונים במקום!

נא וודאו תקינות הפרטים לפני שליחת הטופס

מכירה וקנייה של סכו״ם מכסף
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים וניצור קשר עוד היום

נא לוודא תקינות הפרטים שמלאתם
שתפו עם חברים
פופולרי באתר
רוצה לקנות עתיקות?
לאחר מילוי הטופס נעדכן אתכם מעת לעת במכירות שאנו עורכים