054-3333044

אלעד

054-2333133

יצחק

מי קונה כלי כסף וכמה הם שווים לכם?

תוכן עניינים

אם יש לכם כלים שעשויים מכסף בבית או שקיבלתם בירושה במסגרת פינוי תכולת דירה למשל, ייתכן בהחלט כי אתם יכולים למכור אותם ברווח נאה, במידה ואינכם זקוקים להם יותר. ואכן, רבים מגלים בסופו של דבר כי הכלים שקיבלו במתנה לפני שנים רבות או שמצאו בבית ההורים או הסבא והסבתא הינם יקרי ערך, ועדיף לחפש קונה כלי כסף מאשר שישבו על המדף וימשיכו להעלות אבק. עבור מי שמעוניין בכך, קיימת האפשרות ליצור עימנו קשר – חברה מומחית בעתיקות, שתגיע להעריך את שווים של הפריטים ותעניק לכם הצעת מחיר הוגנת תמורתם. על ערכם של כלי הכסף וממה אמורה להיות מורכבת הצעת המחיר, תוכלו ללמוד מייד.

קניית כלי כסף ישנים – מה כל כך מיוחד בהם?

מזה אלפי שנים שמתכת הכסף נחשבת לאחת המתכות השימושיות ביותר לאדם. מעבר לשימוש בכסף בתור מטבעות שוות ערך, חומר זה נמצא בשימוש במגוון תחומים נוספים, כגון תעשיית ייצור התכשיטים, השעונים, כלי המטבח ואפילו בתעשיית האלקטרוניקה. היתרון של כל מוצר שעשוי מכסף הוא שמדובר במתכת שאינה מחלידה, המראה נשאר ייחודי, מבריק ויוקרתי וכמעט שאינו מתיישן. בניקוי פשוט ניתן להחזיר כלי כסף למראה חדש ונוצץ גם אם הם בני מאות ואלפי שנים. זוהי בדיוק הסיבה ששירותי קניית כלי כסף ישנים הפכו למבוקשים כל כך.  כלים ישנים כדוגמת תכשיטים, כלי מטבח, חפצי יודאיקה, מדליות וכו', עשויים להיות חסרי שימוש עבורכם, אך עבור אחרים מדובר בפנינים של ממש.

 

מי קונה כלי כסף?

אז הבנתם שאם יש ברשותכם כלי כסף מכל סוג שהוא, הם יכולים להיות שווים הרבה כסף עבורכם. השאלה היא מי קונה כלי כסף? ואיך תדעו לזהות עם מי כדאי להתקשר? כמובן שלא רצוי למכור את כלי הכסף שלכם לכל אחד, וחשוב לבדוק היטב לגבי האמינות של האדם שפנה אליכם. העדיפות היא להתקשר עם רוכשי עתיקות שהינם חלק מחברה שפועלת כבר עשרות שנים בתחום בהצלחה מרובה. חברה שכזאת תתמחה לא רק בקניית כלים מכסף אלא גם בקניית עתיקות, חפצי אספנות ופריטים ישנים נוספים, כך שהיא מבינה את המיוחדות של כלים ישנים, הן מבחינת ערך אומנותי/היסטורי והן מבחינת ערך כספי.

קונה כלי כסף – מחיר השירות

אתם בוודאי רוצים להגיע לתכלס – כיצד בעצם מעריכים כלי כסף ישנים? וכמה כסף תוכלו לקבל עבורם? ובכן, ערכו של הכסף נקבע ע"י כוחות היצע וביקוש בין-לאומיים. ניתן להגיד כי ערכו של הכסף נמצא בעלייה מתמדת לאורך השנים, כאשר המחיר הממוצע כרגע הוא של משתנה מעת לעת. בפועל הדבר אומר שאם מצאתם קונה כלי כסף, מחיר ההצעה שתקבלו ממנו צריך לכלול את שקילת החפץ, בדיקת רמת טוהר הכסף בו ולאחר מכן, הכפלה במחיר.

לעיתים המחיר יוכפל  ואף יותר מכך, במקרים בהם מתקשרים מול חברה שלא משלמת בהכרח רק ע"פ משקל הכסף, אלא בהתאם לפקטורים נוספים. פקטורים אלו כוללים את הערך ההיסטורי של הכלי, המצב הפיזי שלו, עד כמה הוא נדיר, האם מדובר בפריט אספנים או מוזיאוני, איכותו ומותג היצרן שלו וכו'.

 

קונה כלי כסף במזומן – האפשרות העדיפה

לסיום טיפ קטן מאיתנו – ישנם נותני שירותים רבים בתחום זה אשר בוחרים לרכוש את הכלים רק לאחר איסוף, בחינה במעבדה מחוץ לבית הלקוח וניסיון למכרו בשוק החופשי. בתור לקוחות עליכם להימנע מהתקשרות עם נותני שירותים מעין אלו משום חוסר הוודאות הכרוך בכך עבורכם. התקשרו אך ורק עם קונה כלי כסף במזומן שנותן לכם את התמורה המלאה עבור הכלים בו במקום, בלי בזבוזי זמן מיותרים. כך תוכלו להפיק את מירב התועלת הכלכלית במינימום הזמן, ולהפוך את כלי הכסף שלכם לשטרות במזומן. אנחנו מחכים לפנייתכם!

 

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים, ונחזור אליכם באופן מיידי!

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם האפשרי

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר