טבעת עתיקות זהב וכסף – המדריך למוכר והקונה

תוכן עניינים

משחר ההיסטוריה נהגו בני האדם להתהדר בתכשיטים שונים. חלק מאותם תכשיטים נשתמרו עד ימינו אנו, מבלי שיעלה על הדעת כי מדובר בפריטים ששווים הרבה מאוד כסף . סוחרי עתיקות מחפשים כל העת אחר תכשיטים שכאלה, כשאחד הסוגים היותר פופולאריים מבחינתם הוא טבעת עתיקות. גרים בתל אביב ויש ברשותכם טבעת שלדעתכם עונה על ההגדרה? בשורות הקרובות תבינו כיצד תוכלו למכור אותה תמורת סכום כסף שאינו מבוטל.

 

אנחנו קונים ומעריכים עתיקות, אספנות, אומנות ירושות ועזבונות. מגיעים אליכם עד הבית וקונים במקום!

נא וודאו תקינות הפרטים לפני שליחת הטופס

טבעת עתיקות – מה הופך אותה לכל כך מבוקשת?

מה שהופך טבעת עתיקה לכל כך מבוקשת, הוא העובדה שגילה מעל ל- 100 שנים לפחות. שנת הייצור הרחוקה פותחת צוהר להיסטוריה מרתקת ולטבעת שכזאת יש במרבית המקרים סיפור מיוחד מאחוריה. גם מבחינת שיטת הייצור טבעת עתיקות נחשבת למאוד מיוחדת ואין מה להשוות זאת לטבעות ישנות רגילות בנות פחות מ- 100 שנים שיוצרו בטכנולוגיות שכבר מוכרות לעולם. קונה עתיקות מוכן לשלם הרבה מאוד כסף תמורת טבעות עתיקות וככל שהן שמורות במצב טוב יותר, התמורה שתקבלו תעלה.

 

טבעות עתיקות זהב – גולת הכותרת של תחום האספנות

טבעות עתיקות עשויות להיות מורכבות ממגוון רחב של חומרים וסגסוגות שונות. טבעות עתיקות זהב נחשבות ליוקרתיות מכולן משום ערך הזהב הגבוה של ימינו ויכולות העיצוב המיוחדות שהתאפשרו כבר בימים עברו בזכות רכות החומר של הזהב הטהור. בין אם מדובר על טבעות עתיקות לנשים מזהב ובין אם לגברים, סוחרי ענתיקות תמיד ישמח לרכוש ענתיקה מכם, במיוחד אם לצד זהב עתיק היא כוללות גם שילוב של אבנים יקרות בדמות יהלומים, קריסטלים ואבני חושן, דבר שהחל להיות מיושם בתחילת האלף הקודמת.

טבעות חותם עתיקות – עוד אפשרות מעניינת ששווה כסף

עוד סוג של טבעות עתיקות למכירה שסוחרים מחפשים הוא טבעות החותם. אותן טבעות היו פופולאריות מאוד במחצית השנייה של האלף הקודמת בקרב מלכים ואנשי ציבור. טבעות אלו מכילות בראשן חריטה מיוחדת וייחודית ששימשה לצרכי חתימה על מסמכים. החתימה התבצעה באמצעות חימום שעווה ולאחר נגיעת הטבעת בשעווה החמה הטביע המשתמש את חתימתו על גבי המסמך. טבעות חותם עתיקות עשויות להיות שוות לכם כסף רב, במיוחד אם הדמות שענדה אותן היא בעל חשיבות היסטורית.

 

טבעות עתיקות תל אביב – עם מי כדאי להתקשר?

אם יש ברשותכם טבעת עתיקה שברצונכם למכור, עליכם להתקשר עם אספן עתיקות אשר מתמחה בהערכת שווי של טבעות עתיקות. תל אביב מלאה בסוחרים שכאלה, אך חשוב להדגיש כי אין להתקשר עם כל אחד. לא כולם מומלצים מבחינת אמינות, מה שאומר שהצעת המחיר שתקבלו לא תשקף באמת את עלות הטבעת שברצונכם למכור. ההמלצה שלנו אליכם היא לפנות אלינו, חברת ענתיק-תק. החברה מתמחה בהערכת שווי של טבעות עתיקות ופריטי אספנות ענתיקות נוספים ואינספור מוכרים מרוצים יכולים להעיד על אמינותה הרבה. נציג החברה המשמש בתור קונה זהב יגיע עד אליכם עם כל הציוד הדרוש לשם אבחון מדוקדק של הטבעת שברשותכם, יעניק לכם הצעת מחיר מסודרת ואת התשלום במזומן. מוזמנים ליצור קשר ולקבל את כל המידע.

 

אנחנו קונים ומעריכים עתיקות, אספנות, אומנות ירושות ועזבונות. מגיעים אליכם עד הבית וקונים במקום!

נא וודאו תקינות הפרטים לפני שליחת הטופס

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים וניצור קשר עוד היום

נא לוודא תקינות הפרטים שמלאתם
שתפו עם חברים
פופולרי באתר
זהב עתיק
זהב עתיק
קשה מאוד לתאר את ההרגשה והריגוש כאשר מוצאים חפץ עתיק ומיוחד, קל וחומר כאשר הוא עשוי מזהב. זוהי בדיוק הסיבה
להמשך קריאה »
תכשיטים עתיקים
תכשיטים עתיקים
מאז ומתמיד אהב האדם להתהדר בתכשיטים יפים, שמר עליהם בקנאות ודאג להעבירם לדורות הבאים במשפחתו. סביר להניח שגם אצלכם מסתובבים
להמשך קריאה »
רוצה לקנות עתיקות?
לאחר מילוי הטופס נעדכן אתכם מעת לעת במכירות שאנו עורכים