תכשיטים בסגנון עתיק – המדריך למוכר

תוכן עניינים

האם ידעתם כי תכשיטים בסגנון עתיק נחשבים לפריטים המבוקשים ביותר בתחום האספנות? כך שאם יש לכם תכשיט שכזה, בין אם קיבלתם אותו בירושה ובין אם רכשתם אותו לפני שנים רבות באחד השווקים ואין לכם עוד צורך בו, תוכלו למכור אותו לחברה אשר סחר בעתיקות הוא תחום ההתמחות שלה. להלן מידע מועיל שיעזור לכם להגיע יותר מוכנים לפגישה עם נציג החברה.

מה הופך תכשיט לעתיק?

ככל שהשנים עוברות, עוד ועוד תכשיטים נכנסים תחת ההגדרה – תכשיטים בסגנון עתיק. הסיבה לכך היא שמדובר בתכשיטים אשר עברו לפחות 100 שנים מיום הייצור שלהם, כלומר, נכון לכתיבת שורות אלו – כל תכשיט משנת 1921 ואחורנית מוגדר כתכשיט עתיק. אלו יכולים להיות עגילים, צמידים, שרשראות, טבעות עתיקות ואפילו שעונים מיוחדים. חשוב להדגיש את ההבדל בין תכשיטים אלו לבין מה שקרוי תכשיטי "וינטאג'" שגם הם נחשבים למבוקשים – אלו הם תכשיטים שיוצרו אי שם בתחילת שנות ה- 1950 ולמרות שיגיע גם זמנם להיות עתיקים, הם עדיין אינם מוגדרים ככאלו.

אנחנו קונים ומעריכים עתיקות, אספנות, אומנות ירושות ועזבונות. מגיעים אליכם עד הבית וקונים במקום!

אנחנו קונים ומעריכים עתיקות, אספנות, אומנות ירושות ועזבונות. מגיעים אליכם עד הבית וקונים במקום!

מדוע תכשיטים בסגנון עתיק שווים המון כסף?

רוב רובם של התכשיטים שיוצרו לפני יותר מ- 100 שנים לא שרדו את הזמן. מרביתם נשחקו ונהרסו בשל השימוש התכוף לאורך השנים, נזרקו ויצאו משימוש. אלה שבכל זאת הצליחו לשרוד, נחשבים לנדירים ביותר, ובהתאם לזאת גם שווים כסף רב שאספנים, סוחרי עתיקות ואפילו מוזיאונים מוכנים לשלם תמורתם ביד רחבה. תכשיטים בסגנון עתיק הם בדרך כלל כאלה עם סיפור מיוחד, ששופך אור על הלך החיים בתקופות רחוקות ומסקרנות. זוהי הסיבה שרבים מוכנים לשים עליהם את ידיהם, בין אם במכירות פרטיות ובין אם במכירות פומביות שנערכות בכל רחבי העולם כל העת.

 כיצד נקבע הערך של תכשיטים עתיקים?

הערך של תכשיטים עתיקים נקבע על פי מספר פרמטרים:

  • גיל התכשיט – ככל שמדובר בתכשיט עתיק יותר, כך הוא נדיר יותר וערכו עולה בהתאם.
  • זהות האמן – תכשיט שיוצר על ידי אמן ידוע ובעל שם, יהיה שווה הרבה יותר מתכשיט של אמן אלמוני.
  • חומרים – תכשיטים בסגנון עתיק עשויים לרוב עשויים זהב עתיק, כסף ואבנים יקרות. ככל שהחומרים שבהם טהורים ונקיים יותר, כך הערך שלהם עולה.
  • משקל התכשיט – לא רק סוג וטוהר החומר קבועים את המחיר אלא גם המשקל שלהם.

על מנת להעריך נכונה את שווי התכשיטים שברשותכם, יש להתקשר עם חברה מקצועית ומנוסה בתחום של אספנות והסחר בעתיקות. חברת ענתיק-תק היא בדיוק חברה שכזאת ותשמח לרכוש מכם תכשיטים עתיקים מכל סוג. תהליך המכירה דרכנו קל ופשוט – עליכם לשלוח אלינו לוואטסאפ או למייל תמונות עדכניות של התכשיטים שברשותכם. אנו נעיין בהם בדקדקנות ובמידת הצורך נגיע אליכם לשם אפיון יותר מעמיק שלהם. באמצעות המכשור שברשותנו נגלה את גיל התכשיטים והרכב החומרים שלהם, ולאחר מכן נשקל אותם בצורה מדוייקת וניתן לכם הצעת מחיר הוגנת ושקופה. את התשלום תקבלו במזומן באותו הרגע. צרו עימנו קשר לקבלת פרטים נוספים.

אנחנו קונים ומעריכים עתיקות, אספנות, אומנות ירושות ועזבונות. מגיעים אליכם עד הבית וקונים במקום!

אנחנו קונים ומעריכים עתיקות, אספנות, אומנות ירושות ועזבונות. מגיעים אליכם עד הבית וקונים במקום!

תכשיטים בסגנון עתיק
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים וניצור קשר עוד היום

שתפו עם חברים
פופולרי באתר
רוצה לקנות עתיקות?
לאחר מילוי הטופס נעדכן אתכם מעת לעת במכירות שאנו עורכים