קניית כלים מזהב או מכירתם – התמחות שכדאי שתכירו

תוכן עניינים

זהב תמיד היה ותמיד יהיה מתכת נחשקת ועד ימינו נהוג לייצר ממנו מוצרים יוקרתיים ונחשקים. למעשה, אם יש ברשותכם פריט כלשהו אשר עשוי מזהב ואתם זקוקים לכסף מזומן, תמיד תוכלו לפנות אל חברה אשר קניית כלים מזהב זוהי ההתמחות שלה ולקבל ממנה הצעת מחיר הוגנת ושקופה. חברה אשר מעסיקה סוחר עתיקות וסוחרת בפריטים אשר עשויים מזהב, במטרה למכור אותם לאספנים או מוזיאונים למיניהם. רוצים לדעת יותר? הישארו עימנו.

 

אנחנו קונים ומעריכים עתיקות, אספנות, אומנות ירושות ועזבונות. מגיעים אליכם עד הבית וקונים במקום!

נא וודאו תקינות הפרטים לפני שליחת הטופס

קניית כלים מזהב – מה חברות מקצועיות מחפשות?

כאמור, אם יש ברשותכם פריט אשר עשוי מזהב, לא משנה אם חדש או ישן, תמיד תוכלו למכור אותו לחברה אשר סוחרת בפריטים שכאלה, שכן ערך הזהב תמיד נשאר גבוה והפריטים הללו מאוד מבוקשים. יחד עם זאת, ישנם פריטים אשר יותר מעניינים חברות מסויימות, כאלה אשר מתעסקות בענתיקות. מהי ענתיקה? כל פריט אשר גילו בין יותר מ- 100 שנים, וזה מה שמבדיל בינו לבין פריט ישן רגיל. השילוב של ערך היסטורי , נדירות ואפילו סיפור מיוחד, יחד עם ערך כספי גבוה שטומן בחובו חומר הזהב, הם אלו שהופכים קניית כלים מזהב לדבר כל כך משתלם עבור אותן החברות.

 

אילו כלי זהב תוכלו למכור לאותן החברות? החל מתכשיטים (שרשראות, טבעות, צמידים ועוד), דרך כלי יודאיקה מיוחדים ועד למדליות, גביעים, שעונים ומוצרי אומנות למיניהם. למעשה, גם אם מדובר בפריטים שאינם עשויים מזהב טהור בלבד אלא גם משולבים בהם חומרים אחרים (כסף, למשל), הם עדיין יכולים להיות שווים עבורכם כסף רב .

 

קניית כלי זהב – כיצד יקבע סכום העסקה?

עסקת קניית כלים מזהב וכמו גם כלי כסף אין לבצע עם כל חברה, אלא רק עם כזאת אשר יודעת לבצע הערכה מדוייקת של ערך הזהב, מה שיתבטא בהצעת מחיר הוגנת ושקופה אשר תתומחר על פי כמה קריטריונים:

  • קנייה על פי ערך הזהב – ערך הזהב הוא המחיר לגרם זהב (כפי שנקבע מדי יום בבורסה של ניו יורק), כפול משקל הפריט, כפול טוהר הזהב שבו. כלומר, ככל שהזהב טהור יותר וכמותו גדולה יותר בפריט, כך ערך המכירה יהיה גבוה בהתאם.
  • קנייה על פי ערך אחר – נדירות, האם זהב עתיק?, גיל הפריט, משמעות היסטורית, זהות היצרן או האומן, מצב פיזי ועוד. כאשר לפריט יש יותר ערך מסך הזהב בו, יילקחו בחשבון גם הקריטריונים הללו.

 

חברה איכותית אף תהיה בעלת ידע רב שיעזור לה לזהות סגנונות עיצוביים בתקופות כאלו ואחרות (כאמור, הדבר חשוב על מנת להבין האם מדובר בפריט ישן או פריט ענתיקה) ואף תהיה מעורה במכירות פומביות בהן נמכרו פריטי זהב דומים. היא אף תגיע עם כל הציוד הדרוש עד אליכם על מנת לבצע בדיקה מדוקדקת של הפריט מול עיניכם, כך שתוכלו להיות בטוחים באשר להצעת המחיר שתקבלו.

חברת ענתיק-תק היא בדיוק החברה שתספק לכם מקצועיות בכל הקשור לקנייה ומכירה של כלי זהב. מוזמנים ליצור קשר ולקבל פרטים נוספים בנושא קונה זהב.

 

אנחנו קונים ומעריכים עתיקות, אספנות, אומנות ירושות ועזבונות. מגיעים אליכם עד הבית וקונים במקום!

נא וודאו תקינות הפרטים לפני שליחת הטופס

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים וניצור קשר עוד היום

נא לוודא תקינות הפרטים שמלאתם
שתפו עם חברים
פופולרי באתר
זהב עתיק
זהב עתיק
קשה מאוד לתאר את ההרגשה והריגוש כאשר מוצאים חפץ עתיק ומיוחד, קל וחומר כאשר הוא עשוי מזהב. זוהי בדיוק הסיבה
להמשך קריאה »
תכשיטים עתיקים
תכשיטים עתיקים
מאז ומתמיד אהב האדם להתהדר בתכשיטים יפים, שמר עליהם בקנאות ודאג להעבירם לדורות הבאים במשפחתו. סביר להניח שגם אצלכם מסתובבים
להמשך קריאה »
רוצה לקנות עתיקות?
לאחר מילוי הטופס נעדכן אתכם מעת לעת במכירות שאנו עורכים