מדליות למכירה – הדרך לעסקה מועילה ורווחית

תוכן עניינים

מדליות למכירה שאנשים וסוחרים אוהבים

אנשים רבים מחזיקים ברשותם מדליות שקיבלו כהוקרה או לציון אירוע שהשתתפו או הישג מיוחד שהשיגו. אותן מדליות מעלות את ערכן לאורך הזמן, בין אם בשל חומר הגלם היקר שמרכיב אותן ובין אם משום חשיבותן ההיסטורית, ממש כפי שיש למטבעות או שטרות ישנים, ציורים, מסמכים עתיקים ועוד. כך שאם ברשותכם מדליה כלשהי שאין בכם צורך בה או שפשוט קיבלתם בירושה, תוכלו לעשות ממנה רווח נאה אם תשכילו למכור אותה לאספן או סוחר עתיקות שידעו להעריך את שוויה. אנשים אלו מחפשים כל העת אחר מדליות למכירה ומיד תבינו כיצד מתבצע תהליך העסקה.

מדליות למכירה – אילו סוגי מדליות מחפשים?

כשמדברים על מכירת מדליות לאספנים וסוחרי עתיקות, מתכוונים בעיקר למדליות ישנות ועתיקות אשר ישנו סיפור מיוחד מאחוריהן. למשל מדליות שניתנו לחיילים בסוף מלחמות, מדליות של ספורטאים גדולים או בעלי סיפור היסטורי חשוב (למשל המדליה של ג'סי אוונס מאולימפיאדת ברלין 1936 נמכרה בכ-1.47 מיליון דולר) ועוד.

אנחנו קונים ומעריכים עתיקות, אספנות, אומנות ירושות ועזבונות. מגיעים אליכם עד הבית וקונים במקום!

נא וודאו תקינות הפרטים לפני שליחת הטופס

מעבר לסיפור מיוחד, שווי המדליה הוא דבר שתלוי גם בגיל המדליה (ראו בהמשך) וסוג החומר שממנו היא עשויה. מכירת מדליות זהב תניב לכם את סכום הכסף הגדול ביותר במרבית המקרים, אך גם מדליות מנחושת, כסף חומרים אחרים, יכולות להיות שווים לכם כסף רב.

מדליות למכירה

קניית מדליות ישנות לעומת קניית מדליות עתיקות

בבואכם לפרסם מדליות למכירה, עליכם לדעת האם המדליה שברשותכם ישנה או עתיקה. מדוע הדבר כל כך חשוב? מכיוון שישנו הבדל משמעותי בין השתיים מבחינת המחיר שתקבלו. וזה נכון אגב במגוון סוגי פריטים, דוגמת פסלים עתיקים, תכשיטים, שעונים, קלפי אספנות וכן הלאה.

מבחינה מעשית מדליות ישנות הן מדליות שגילן פחות מ- 100 שנים, לעומת מדליות עתיקות שגילן יותר מ- 100 שנים. קניית מדליות ישנות היא בדרך כלל זולה יותר מקנייה של מדליות עתיקות, מאחר וככל שהמדליה היא מתקופה מאוחרת יותר כך היא גם נדירה יותר, ואספנים וסוחרי עתיקות יסכימו לשלם יותר עבורה.

הערכת שווי מדליות ומטבעות – כיצד הדבר מתבצע?

בין אם יש בידיכם מדליות ישנות למכירה ובין אם מדליות עתיקות למכירה, לא באמת תוכלו לדעת את ערכן האמיתי ללא פנייה לאספן או לסוחר עתיקות מקצועיים. אנשים אלו מתמחים בתהליכי הערכת שווי מדליות ומטבעות (לצד סוגים אחרים) והם מסוגלים לעשות זאת באמצעות הידע הרב שלהם, זיהוי של סימנים על גבי המדליות או ביצוע בדיקות באמצעות ציוד מיוחד.

זוהי הדרך לדעת במדויק את גיל המדליה ולקבל הערכת שווי שכוללת גם את הקריטריונים הבאים:

  • מצב המדליה – מדליות למכירה שנמצאות במצב טוב מבחינת מראה למרות שהן ישנות או עתיקות, יהיו שוות לכם כסף רב יותר.
  • נדירות – חלק מהמדליות יוצרו במהדורות מוגבלות ביותר ולעיתים אף כפריטים בודדים. מדליות שכאלה מבוקשות במיוחד על ידי אספנים ואף סוחר עתיקות.
  • שיקולים נוספים – למי הייתה שייכת המדליה במקור? מי היצרן שלה? מי הגוף שהעניק את המדליה? מה מוטבע על גבי המדליה? וכן הלאה. כל תשובה לשאלות הללו תקבע אף היא את הערך הכספי של המדליה שנמצאת ברשותכם.

מכירת מדליות מתחילה כאן

אם יש ברשותכם מדליות למכירה, אתם צריכים לפנות אל חברת ענתיק-תק- רוכשי עתיקות. החברה מתמחה בהערכת שווי של מדליות, מטבעות וכן תכשיטים עתיקים. אנחנו ישמחו לאפיין את הפריט שברשותכם במדויק ולהעניק לכם את התמורה המלאה עבורו. כל שיש לעשות זה לשלוח צילום של המדליה שברשותכם למייל או לוואטסאפ שלנו ואנו כבר נדאג להגיע עד אליכם, לבחון את הפריט לעומק ולתת לכם הצעת מחיר הוגנת ואת התשלום במזומן.

אנחנו קונים ומעריכים עתיקות, אספנות, אומנות ירושות ועזבונות. מגיעים אליכם עד הבית וקונים במקום!

נא וודאו תקינות הפרטים לפני שליחת הטופס

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים וניצור קשר עוד היום

נא לוודא תקינות הפרטים שמלאתם
שתפו עם חברים
פופולרי באתר
רוצה לקנות עתיקות?
לאחר מילוי הטופס נעדכן אתכם מעת לעת במכירות שאנו עורכים